Promotic

    Nabídka zaměstnání firmy MICROSYS, spol. s r.o.

    Nabízíme zaměstnání na pozicích:

    Programátor

    Náplň práce: Vývoj vizualizačního SCADA/HMI systému PROMOTIC

    Pracoviště: 70300 Ostrava 3 - Vítkovice

    Pracovní poměr: Zaměstnanecký pracovní poměr na plný úvazek. Dlouhodobá spolupráce, smlouva na dobu neurčitou.

    Požadavky:
    - VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
    - velmi dobrá znalost Microsoft Visual C++
    - znalost anglického nebo ruského jazyka
    - schopnost algoritmického a objektově orientovaného myšlení
    - aktivní přístup, kreativita
    - samostatnost, zodpovědnost
    - snaha zdokonalovat se a učit se novým technologiím

    Nabízíme:
    - zajímavá a tvůrčí práce v příjemném kolektivu
    - finanční ohodnocení dle prokázaných schopností a zkušeností uchazeče a dle dosahovaných výsledků
    - možnost dalšího vzdělávání a profesionálního i platového růstu

    Kontakt:
    Ing. Petr NÁVRAT
    Telefon: +420 556 205 711, +420 606 838 746