Promotic
WikipediaLinkedInYoutubeTwitterFacebook

Nabídka zaměstnání firmy MICROSYS, spol. s r.o.

Nabízíme zaměstnání na pozicích:

Programátor

Náplň práce: Vývoj vizualizačního SCADA/HMI systému PROMOTIC

Pracoviště: Ostrava - Vítkovice

Pracovní poměr: Zaměstnanecký pracovní poměr na plný úvazek. Dlouhodobá spolupráce, smlouva na dobu neurčitou.

Požadavky:
- VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
- velmi dobrá znalost Microsoft Visual C++
- znalost technologií COM/DCOM, XML výhodou
- znalost anglického jazyka
- schopnost algoritmického a objektově orientovaného myšlení
- aktivní přístup, kreativita
- samostatnost, zodpovědnost
- snaha zdokonalovat se a učit se novým technologiím

Nabízíme:
- zajímavá a tvůrčí práce v příjemném kolektivu
- finanční ohodnocení dle prokázaných schopností a zkušeností uchazeče a dle dosahovaných výsledků
- možnost dalšího vzdělávání a profesionálního i platového růstu

Kontakt:
Ing. Petr NÁVRAT
telefon: +420 556 205 711, +420 606 838 746