Čtení dat z tenzometru přes Burster převodník

Toto je hlavní technické fórum pro diskusi o problémech při vytváření PROMOTIC aplikací a jejich řešení.

Čtení dat z tenzometru přes Burster převodník

Postby xdusa » Mon 06. Sep 2021 10:08:08

Dobrý den, jsem úplný nováček a tak nevím, jak mám program nakonfigurovat. Mám USB převodník Burster 9206-V0001, k němuž je připojen tenzometr Burster 8526-6020-N000S000. V software DigiVision od Burster normálně funguje a ukazuje přijímané hodnoty. Potřeboval bych ve Scada vytvořit program, který bude tyto hodnoty číst a sledovat. Vytvořil jsem si objekt PmIEC8705, jeho parametry jsem nastavil dle parametrů v DigiVision, tedy krom rychlosti, která je dle DigiVision 921600, ale Scada mi nabízí max. 256000. Nevím si rady, co a jak kde nakonfigurovat, abych si definoval proměnnou, do které se budou konstantně zapisovat hodnoty, přijaté touto sériovou linkou. Prosím o radu, nemohu na to přijít, abych se mohl hnout z místa. Předem děkuji.
xdusa
 
Posts: 1
Joined: Mon 06. Sep 2021 9:53:09

Re: Čtení dat z tenzometru přes Burster převodník

Postby Pavel Klimíček » Fri 17. Sep 2021 9:15:53

Dobrý den.
S tímto typem převodníku s baudrate 921600 pro com port nemáme žádné zkušenosti.
Naše komunikační ovládače nastavují baudrate pro komunikační port v rychlostech které OS Windows pro tento druh komunikace nabízí.
Nevím, zda je nějaká možnost toto omezení překročit.
Pavel Klimíček
 
Posts: 73
Joined: Thu 13. Dec 2012 15:35:59


Return to Nevím jak...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron