[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `��1' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 216: htmlspecialchars(): charset `��1' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `��1' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `��1' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `��1' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `��1' not supported, assuming utf-8
PROMOTIC FORUM • View topic - Konfiguracja wstępna "Tygodniowy plan grzewczy"

Konfiguracja wstępna "Tygodniowy plan grzewczy"

Główne forum techniczne dla dyskusji dotyczących problemów przy wytwarzaniu aplikacji PROMOTIC oraz sposobach ich rozwiązania.

Konfiguracja wstępna "Tygodniowy plan grzewczy"

Postby KolaK » Sat 22. Aug 2020 21:04:58

Witam.
Chciałem wykorzystać panel "Tygodniowy plan grzewczy" lecz nie mogę znaleźć konfiguracji wstępnej, zgodnie z dokumentacją powinien być - Nowy obiekt/Technologia/Ciepło.
Lecz wstawiając nowy obiekt w ogule niema grópy Ciepło.
Kożystam z Promotic 8.2.29 .
Z góry dzięki za pomoc.
KolaK
 
Posts: 4
Joined: Sun 22. Sep 2019 18:51:46

Re: Konfiguracja wstępna "Tygodniowy plan grzewczy"

Postby Robert Siwek » Mon 09. Nov 2020 8:37:01

Witam,

Chyba Pan korzysta z wersji 8.3.29.
W tej wersji znajduje się przez Pana wspomniana konfiguracja wstępna (Nowy obiekt/Technologia/Ciepło).
Robert
Robert Siwek
 
Posts: 94
Joined: Thu 13. Dec 2012 9:29:09


Return to Nie wiem jak zrobić...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron