JavaScript - odniesienie do zmiennej

Główne forum techniczne dla dyskusji dotyczących problemów przy wytwarzaniu aplikacji PROMOTIC oraz sposobach ich rozwiązania.

JavaScript - odniesienie do zmiennej

Postby szymon1231 » Tue 31. May 2016 11:55:55

Witam ponownie,

w związku z przygotowywaniem aplikacji z możliwością korzystania z WebSerwera zacząłem pisać w JavaScript.

Już od samego początku mam problem z przypisaniem obiektu (zmiennej odczytanej ze sterownika) do zmiennej lokalnej w skrypcie. Korzystając ze skrypt Wizard generuje się następujący kod:

Code: Select all
var binarne=pMe.PmPanel.Pm("/PSS1/Data/#vars/binarne");


Po uruchomieniu aplikacji pojawia się błąd: "Obiekt nie obsługuje tej właściwości lub metody".

Proszę o informację jak poprawnie przypisać obiekt do zmiennej.
szymon1231
 
Posts: 12
Joined: Sun 29. Sep 2013 19:54:38

Re: JavaScript - odniesienie do zmiennej

Postby Robert Siwek » Tue 31. May 2016 13:06:28

Witam,

Wizard nie powinien zezwolić stworzenia takiego polecenia - zostanie to poprawione w następnej wersji.
Tebo typu przekazywanie wartości (pomiędzy danymi serwera a interfejsem po stronie klienta webowego) należy wykonywać przy pomocy poniżej opisznych możliwości:
http://www.promotic.eu/pl/pmdoc/Subsyst ... /Panel.htm

W edytorze aplikacji, w danym panelu należy stworzyć metodę, przy pomocy której wartości zmiennych zostaną przypisane do prametrów metody.
Następnie w edytorze paneli, w zdarzeniu danego obiektu należy wywołać w/w metodę, przy pomocy której można zapamiętane wartości np. przypisać do właciwości obiektu PmiText
(pMe.PmPanel.Methods.XXXX(pMe.Items("../PmiText").Value);
Robert
Robert Siwek
 
Posts: 94
Joined: Thu 13. Dec 2012 9:29:09


Return to Nie wiem jak zrobić...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests