DocStg

Toto je hlavní technické fórum pro diskusi o problémech při vytváření PROMOTIC aplikací a jejich řešení.

DocStg

Postby ondra.bi » Thu 08. Aug 2013 9:54:26

Dobrý den,
poměrně často se mi objevuje ve vývojovém prostředí toto hlášení:

DocStg:" wasn't released

Co to znamená a s čím to souvisí?
Děkuji
ondra.bi
 
Posts: 14
Joined: Thu 14. Mar 2013 11:05:16

Re: DocStg

Postby Tomáš Bräuer » Wed 14. Aug 2013 13:05:30

Dobrý den!
Toto hlášení by se vůbec nemělo objevovat. Znamená to, že PROMOTIC ve vývojovém prostředí chce zpřístupnit v PRA souboru některý promotic objekt (stromová struktura) a přitom se zjistí, že není uvolněný přístup jiného objektu v PRA souboru. Je to indikace, že je někde něco špatně, ale předtím, než se hlášení objeví. Tzn že minulá operace nechala v souboru PRA otevřený objekt. Nemusí to dokonce ani znamenat žádnou chybu nebo poškození projektu, ale může. Je to jenom upozornění, následně je otevřený objekt uzavřen a pokračuje se dále. Ale nemělo by správně k tomu dojít. Každá operace s objektem v PROMOTIC po sobě objekt v souboru uzavře. Může se také jednat o určitou operaci nebo postup v editoru aplikace a případně i editoru obrazů, který jsem nečekal a nikdo jiný jej takto nedělá.
Nenapadá vás něco, co tyto chyby spojuje nebo co jim předchází? Např spuštění/zastavení projektu, kopírování clipboard, editace v Obsah, editace v editoru obrazu? Běžně se to neděje, popravdě jsem to ještě neviděl nastat. Kdybyste objevil příčinu (operaci, postup, projekt), který toto způsobí, budu jenom rád a potom bych to byl schopen opravit.
Tomáš Bräuer
Administrátor
 
Posts: 153
Joined: Thu 13. Dec 2012 9:13:13


Return to Nevím jak...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests