Otevření editačního módu

Toto je hlavní technické fórum pro diskusi o problémech při vytváření PROMOTIC aplikací a jejich řešení.

Otevření editačního módu

Postby Libor » Mon 11. Feb 2013 14:04:05

Po spuštní aplikace se mi zobrazí nápis:
Code: Select all
Promotic RtFree and another Promotic was detected! That is not allowed so that the aplication will be determinated!


Jak odstraním poslední změny, které jsem provedl. Jde mi o to se opět dostat do editačního módu aplikace. :ugeek:
Libor
 
Posts: 26
Joined: Thu 07. Feb 2013 8:23:08

Re: Otevření editačního módu

Postby Tomáš Bräuer » Mon 11. Feb 2013 21:27:55

RtFree zdarma runtime PROMOTIC je spojený s určitými omezeními. Tato omezení se týkají výhradně spuštěné aplikace, nikoliv vývojového prostředí (editační mód). Pokud se vám při otevření aplikace (PRA soubor) PROMOTIC sám spustí do runtime, potom stačí při otevření aplikace držet klávesu <Shift>, tím se zajistí start do vývojového prostředí.
To, že zda má aplikace bez HW klíče (RtFree) startovat do vývojového prostředí nebo do runtime se určuje v konfigurátoru "Režim runtime bez licenčního klíče" viz http://www.promotic.eu/cz/pmdoc/Objects ... cation.htm
Neuvedl jste verzi PROMOTIC, takže vycházím z vývojové verze 8.2.x (v předchozích verzích tam byl konfigurátor "Spustit aplikaci při startu").
Tomáš Bräuer
Administrátor
 
Posts: 153
Joined: Thu 13. Dec 2012 9:13:13

Re: Otevření editačního módu

Postby Libor » Wed 20. Feb 2013 12:53:04

Děkuji za informaci.
Libor
 
Posts: 26
Joined: Thu 07. Feb 2013 8:23:08


Return to Nevím jak...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests