Přečtení času levého okraje prohlížeče trendů

Toto je hlavní technické fórum pro diskusi o problémech při vytváření PROMOTIC aplikací a jejich řešení.

Přečtení času levého okraje prohlížeče trendů

Postby KZ600 » Wed 16. Aug 2017 23:14:47

Dobrý den

Potřeboval bych v Java scriptu přečíst čas levého okraje prohlížeče trendů pomocí vlastnosti TimeMin. Použil jsem k tomu jednoduché konstrukce

var PrintTrend = pMe.Items("../AxTrendsView").acx;
var start_time = PrintTrend.TimeMin;

kde AxTrendsView je název prohlížeče trendů.

Zatímco v promoticu to proběhne všechno v pořádku, stejný script ve webovém prohlížeči tuším neproběhne a je hlášena následující chyba:

TimeMin.png
Chybové hlášení - web
TimeMin.png (8.75 KiB) Viewed 5179 times


Asi dělám něco špatně
KZ600
 
Posts: 9
Joined: Tue 15. Aug 2017 6:49:31

Re: Přečtení času levého okraje prohlížeče trendů

Postby Tomáš Bräuer » Thu 17. Aug 2017 6:45:48

Dobrý den,
myslím, že problémem je to, že ve webové aplikaci musí být dodržena malá/velká písmena v názvu metod a vlastností objektu. A activex podobjekt je dostupný pod jménem Acx a nikoliv acx. V lokaální aplikaci to funguje proto, že název acx je předán lokálnímu promoticu, který je společný i pro vbscript a nelpí na přesném dodržování velkých/malých písem. Jinými slovy, lokální promotic je často case insensitive, zatímco webová aplikace case sensitive. Obecně platí, že byste měl zapisovát všechny názvy tak, jak jsou uvedeny v dokumentaci.
Tomáš Bräuer
Administrátor
 
Posts: 153
Joined: Thu 13. Dec 2012 9:13:13

Re: Přečtení času levého okraje prohlížeče trendů

Postby KZ600 » Fri 18. Aug 2017 13:31:24

Dobrý den

Máte pravdu, jsem si vědom toho, že v java scriptu je třeba brát ohled na velká a malá písmena, ale ještě jsem si na to při přepisování z VB scriptu úplně nezvykl. Po změně názvu vlastnosti acx na Acx script funguje bez problémů. Jednalo se pouze o toto jediné písmeno.
KZ600
 
Posts: 9
Joined: Tue 15. Aug 2017 6:49:31


Return to Nevím jak...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests