RFID

Toto je hlavní technické fórum pro diskusi o problémech při vytváření PROMOTIC aplikací a jejich řešení.

RFID

Postby legutko » Tue 09. May 2017 18:29:30

Dobrý den,

pojal jsem takový nápad, ale zdá se mi, že není možná realizovatelný. Zkusím se zeptat. Chtěl bych, aby se mi uživatelé přihlašovali pomocí karty RFID. Koncepčně mám vymyšlenou čtečku, převodník Wiegand/Eth a obsluhu pomocí aplikace. Jenže aplikace běží na nepřístupném serveru (je v serverovně) a všichni uživatelé přistupují k technologiím pouze přes web. A zde je patrně ten zádrhel. Dokážu např. podle umístění čtečky RFID na velíně 2 vnutit webu přihlásit uživatele na tomto pracovišti? A třeba čtečkou RFID na velíně 1 přihlásit uživatele do webu zase jen zde?

Děkuji
legutko
 
Posts: 18
Joined: Wed 13. Feb 2013 7:44:19

Re: RFID

Postby Petr Návrat » Wed 10. May 2017 6:43:53

Dobrý den
Promotic obrazy na WEBu (např. v Chrome, Firefox, IExplorer ..) takové věci neumí a ani nemohou umět sami od sebe (porušovalo by to bezpečnost Web stránek).
Možná to lze řešit mimo Promotic tak že Vaše RFID aplikace na jednotlivých velínech půjde nastavit tak, že ovlivní samotné Web prohlížeče
a při požadavku přihlašování Web stránky bude funkční i přihlášení pomocí RFID.
Musí to udělat ale nějaká aplikace na daném OS Windows, nemůže to udělat prohlížená Web stránka.
Petr Návrat
Petr Návrat
Administrátor
 
Posts: 79
Joined: Thu 13. Dec 2012 14:32:08


Return to Nevím jak...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests