2 Promotic runtime

Toto je hlavní technické fórum pro diskusi o problémech při vytváření PROMOTIC aplikací a jejich řešení.

2 Promotic runtime

Postby legutko » Tue 16. Aug 2016 13:31:34

Dobrý den,
než se pustím do nějakých pokusů, tak prosím o informaci, zda může být spuštěn v jednom PC 2x Promotic aplikace a jak se v takovém případě sdílí licence. Mám problém s tím, že jeden dodavatel zatím není schopen dokončit svou práci na Promotic aplikaci a tím jí i předat, ale potřeboval bych už aby jiný dodavatel pracoval na další části Promoticu pro jinou technologii. Napadlo mě to zatím řešit tak, že by právě Promotic běžel 2x na jednom PC a každý dodavatel by si pracoval na své části. Já bych si to pak někdy "sloučil". Promotic běží na Windows serveru 2012R2 a je spuštěn jako služba.
Děkuji za odpověď
legutko
 
Posts: 18
Joined: Wed 13. Feb 2013 7:44:19

Re: 2 Promotic runtime

Postby admin » Fri 19. Aug 2016 12:52:15

Dobrý den,

na jednom PC může běžet více PROMOTIC aplikací současně. Od PROMOTIC verze 8.3. je možné v .ini souboru aplikace určit, který licenční klíč má aplikace primárně použít. Tímto způsobem je možné nastavit aby jedna aplikace použila jeden klíč a druhá aplikace druhý. Více zde:

http://www.promotic.eu/cz/pmdoc/Appendi ... Ch_Licence
admin
Administrátor
 
Posts: 69
Joined: Wed 12. Dec 2012 15:43:09

Re: 2 Promotic runtime

Postby legutko » Sun 21. Aug 2016 12:33:50

Výborně, děkuji.
Možná bych si dovolil navrhnout malé "vylepšení" stránek s dokumentací. Na http://www.promotic.eu/cz/pmdoc/Directi ... ePmApp.htm by se mohl nacházet výše uvedený odkaz, protože hledat odpovědi na mé otázky v sekci o .ini mě opravdu nenapadlo.

Hezký den.
legutko
 
Posts: 18
Joined: Wed 13. Feb 2013 7:44:19

Re: 2 Promotic runtime

Postby Petr Návrat » Wed 21. Sep 2016 8:36:22

Děkujeme za připomínku.
Bude zahrnuta do dokumentace s verzí Pm8.3.15
Petr Návrat
Administrátor
 
Posts: 79
Joined: Thu 13. Dec 2012 14:32:08


Return to Nevím jak...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests