Otevření prohlížeč jiného objektu v modálním okně

Toto je hlavní technické fórum pro diskusi o problémech při vytváření PROMOTIC aplikací a jejich řešení.

Otevření prohlížeč jiného objektu v modálním okně

Postby Mira_A » Mon 14. Jul 2014 9:28:57

Dobrý den,

Potřeboval bych poradit. Dělám na aplikaci, která bude využívat webové obrazy, skripty v obrazovkách píšu pomocí JavaScript.
Chci v aplikaci vytvořit vyskakovací okno, které otevírám metodou OpenViewModal a chci si předat data pro toto okno pomocí vArguments.

Zápis při stisku tlačítka pro vyvolání vyskakovacího okna.

var r;
r="zatim test";
pMe.PmPanel.OpenViewModal("/Sprava_uziv/Okno", "", "par:nmb=2;",r);

V okně chci tyto data získat a zatím vypsat do Debug. Ale tam se mi vždy vypíše hodnota Empty.

Zápis, který se vyvolá při otevření okna na událost onStart v Prvku PmiText

var arr = pMe.PmPanel.Arguments();
Pm.Debug(arr);

Pokud to napíši ve VisualBasicu tak mi to funguje bez problémů.
Mira_A
 
Posts: 5
Joined: Tue 08. Apr 2014 7:14:39

Re: Otevření prohlížeč jiného objektu v modálním okně

Postby Tomáš Bräuer » Mon 14. Jul 2014 9:52:50

Dobrý den,
udělal jsem si příklad a na webu v JavaScript mi to funguje dobře. Problémem myslím může být, že Arguments není metoda ale RO vlastnost.
var arr = pMe.PmPanel.Arguments;
Pm.Debug(arr);
Tomáš Bräuer
Administrátor
 
Posts: 153
Joined: Thu 13. Dec 2012 9:13:13

Re: Otevření prohlížeč jiného objektu v modálním okně

Postby Mira_A » Wed 16. Jul 2014 9:10:43

Děkuji, toto už mi funguje.

Ale ještě jedna otázka. Pokud si vytvořím metodu pro tento panel, který otevírám pomocí OpenViewModal. Tak pokud aplikaci spustím ve Webovém prohlížeči a tlačítkem chci vyvolat tuto metodu tak se mi to nepodaří. Panel se otevře, ale po stisku tlačítka, které mám na panelu nedojde k zavolání metody. Pokud otevřu aplikaci normálně, ne přes webový prohlížeč, volání metod z panelu, který je otevřen pomocí OpenViewModal funguje bez problémů.
Mira_A
 
Posts: 5
Joined: Tue 08. Apr 2014 7:14:39

Re: Otevření prohlížeč jiného objektu v modálním okně

Postby Tomáš Bräuer » Wed 16. Jul 2014 9:14:43

A stejný případ, panel otevřený na webu, ale ne jako modální okno, ale jako normální okno (OpenView namísto OpenViewModal), tam vám vyvolání metody funguje správně?
Neboli máte skutečně problém s voláním metody pouze u modálního okna na webu nebo obecně u každého okna na webu?
Tomáš Bräuer
Administrátor
 
Posts: 153
Joined: Thu 13. Dec 2012 9:13:13

Re: Otevření prohlížeč jiného objektu v modálním okně

Postby Mira_A » Wed 16. Jul 2014 9:19:16

U panelu otevřeného pomocí OpenView mi to funguje bez problémů. I ta samá metoda.
Mira_A
 
Posts: 5
Joined: Tue 08. Apr 2014 7:14:39

Re: Otevření prohlížeč jiného objektu v modálním okně

Postby Mira_A » Wed 16. Jul 2014 9:55:32

Tak nevím co je špatne. Udělal jsem si na zkoušku ještě jeden panel s jinou metodou a ta mi na webu funguje. Chyba je někde u mě.
Mira_A
 
Posts: 5
Joined: Tue 08. Apr 2014 7:14:39

Re: Otevření prohlížeč jiného objektu v modálním okně

Postby Tomáš Bräuer » Wed 16. Jul 2014 9:59:02

Počkám na závěr, jestli tedy je nebo není chyba. Bez příkladu to stojí vždycky hodně času si vytvářet stejnou situaci. Pokud chyba bude přetrvávat, ozvěte se znova, nejlépe, kdybyste mi poslal mailem PRA soubor s aplikací nebo příkladem s chybou.
Tomáš Bräuer
Administrátor
 
Posts: 153
Joined: Thu 13. Dec 2012 9:13:13


Return to Nevím jak...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron