Úprava prohlížečky stavů

Toto je hlavní technické fórum pro diskusi o problémech při vytváření PROMOTIC aplikací a jejich řešení.

Úprava prohlížečky stavů

Postby Libor » Tue 10. Dec 2013 17:23:38

Dobrý den,

rád bych se informoval o použití prohlížečky stavů, viz. http://www.promotic.eu/cz/pmdoc/Objects ... g/StBr.htm. Je možné tuto prohlížečku nějakým způsobem upravovat manuálně, nejen pouze staticky v promoticu?

Chtěl bych využít prohlížečku v IE jako iframe, ale potřebuji ji osekat o nějaké funkce (např. odstranit tlačítko historie, které je pro mě zbytečné, když mám prohlížečku historie vypnutou). Případně zda-li máte nějaké jiné řešení vyčítání alarmů?

Děkuji.

Libor Dočekal

TMT s.r.o. Chrudim
Libor
 
Posts: 26
Joined: Thu 07. Feb 2013 8:23:08

Re: Úprava prohlížečky stavů

Postby Tomáš Bräuer » Wed 11. Dec 2013 11:19:16

Dobrý den,
stejný požadavek jste na mne vznesl včera mailem a otázka byla trochu lépe vyspecifikována. Uvedl jste, že byste rád zobrazil pouze tu "bílou" část alarmů (datovou tabulku), bez okolních prvků na webu.
Toto je ve verzi 8.2.12 dokonce možné ale jen v lokální aplikaci.
Neodpověděl jsem tentýž den (což neznamená že mail ignorujeme :-) ), protože jsme rovnou začali implementovat stejnou funkčnost i pro web aplikaci a to nejenom do verze 8.3.0, a pro vás i do verze 8.2.13, která bude příští týden. Takže věc je hotová a i ve stabilní verzi.
Tomáš Bräuer
Administrátor
 
Posts: 153
Joined: Thu 13. Dec 2012 9:13:13

Re: Úprava prohlížečky stavů

Postby Libor » Wed 11. Dec 2013 12:06:56

Dobrý den,

děkuji mnohokrát!

Libor
Libor
 
Posts: 26
Joined: Thu 07. Feb 2013 8:23:08

Re: Úprava prohlížečky stavů

Postby Libor » Wed 11. Dec 2013 12:11:32

Napadá mě ještě jedna poměrně důležitá funkce. Jedná se o časový filtr v prohlížečce historie stavů. Přemýšlíte i o implementaci této funkce?

Moje prozatimní řešení je takové, že každý alarm si ukládám do databáze MySQL a poté si selectem šahám na data, které momentálně potřebuji.

Děkuji.

Libor
Libor
 
Posts: 26
Joined: Thu 07. Feb 2013 8:23:08


Return to Nevím jak...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests