Předkonfigurace PmRoot

V tomto fóru můžete hlásit nalezené chyby, dávat návrhy na vylepšení vývojářům PROMOTIC SCADA software a vkládat ostatní témata.

Předkonfigurace PmRoot

Postby albiman » Tue 17. Dec 2013 12:00:49

Zdravím,
mám verzi Pm 8.2.12, ale mám dojem, že problém se vyskytl i u starších verzí 8.2.x.
Při tvorbě nového projektu pomocí předkonfigurace PmRoot se v nové aplikaci nevytvoří navolené objekty v průvodci (workspace, about dialog, PmWeb, výchozí parametry aplikace atd.) a je vytvořena pouze složka aplikace PmRoot bez předkonfigurovaných parametrů.
Na nějaký lokální problém jsem zatím nepřišel jelikož se toto děje i navícero počítačích a operačních systémech.
Je to drobnost, ale dokáže ušetřit spoustu času. 8-)
.
albiman
 
Posts: 26
Joined: Tue 12. Feb 2013 21:51:12

Re: Předkonfigurace PmRoot

Postby Tomáš Bräuer » Tue 17. Dec 2013 16:35:52

Dobrý den, jestli jsem to pochopil, tak vám při vytváření nové aplikace a výběru předkonfigurace aplikace nakonec nevznikne obsah, pouze root objekt. To vypadá na poškozenou instalaci nebo volíte něco zcela jinak, než zkoušíme u nás. Nicméně právě končíme verzi 8.2.13, bude ještě tento týden a v té to určitě funguje.
Jestli vám to dělá jen jeden určitý postup, tak nám pošlete nebo zatelefonujte. Jestli u všech, potom je něco s instalací a potřeba vyzkoušet na jiném PC nebo na nové instalaci.
Tomáš Bräuer
Administrátor
 
Posts: 153
Joined: Thu 13. Dec 2012 9:13:13


Return to Hlášení chyb, návrhy na vylepšení, ostatní...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests