Prohlížeč historie v alarmech

V tomto fóru můžete hlásit nalezené chyby, dávat návrhy na vylepšení vývojářům PROMOTIC SCADA software a vkládat ostatní témata.

Prohlížeč historie v alarmech

Postby Kalousek » Wed 04. Dec 2013 17:20:13

Dobrý den,
povýšil jsem svou aplikaci na verzi 8.2.12 a zjístil jsem, že nefunguje v alarmech prohlížeč historie v lokálním obraze. Ve web obraze je vše v pořádku.
Zkoušel jsem ukládat alarmy do souboru jako textový soubor i jako dbase, alarmy se uloží na disk do souboru, ale v prohlížečce historie nejsou viditelné.
Zajímavé je, že stejný obraz s alarmy spusím přes web a tam fungují alarmy i v prohlížečce historie.
Kalousek
 
Posts: 6
Joined: Fri 26. Apr 2013 7:42:01

Re: Prohlížeč historie v alarmech

Postby Tomáš Bräuer » Fri 06. Dec 2013 8:17:13

Dobrý den,

u nás verze 8.2.12 prohlížečka historie alarmů funguje normálně. Pokud by vůbec nefungovala, tak už by bylo hlášeno ze stovek stran. Jedná se zřejmě o konkrétní situaci u vás ve vašem projektu. Zkuste problém najít sám nebo mi aplikaci pošlete na můj mail (adresa na našem webu). Přes toto fórum to nevyřešíme. Těch otázek na váš projekt by bylo několik desítek.

Na disku asi data máte, jinak by nemohly být vidět na webu, takže to snad bude banalita v konfiguraci prohlížečky.

Zda je vaše instalace promotic v pořádku zjistíte nejsnadněji tak, že si pustíte naše demo, tam vznikne po chvíli několik alarmů a můžete si ověřit, zda tam historie alarmů je vidět.
Tomáš Bräuer
Administrátor
 
Posts: 153
Joined: Thu 13. Dec 2012 9:13:13

Re: Prohlížeč historie v alarmech

Postby Kalousek » Fri 06. Dec 2013 20:02:19

Dobrý večer,
v aplikaci jsem znovu zkoušel nastavení alarmů a problém s nezobrazovaním historie u mne nastane, když u nabídky "Skrýt neaktivní kvitované (zelené)" zvolím volbu 1- Skrýt všechny neaktivní kvitované (zelené).
Při volbě 0 nebo 2, historie funguje normálně.
Kalousek
 
Posts: 6
Joined: Fri 26. Apr 2013 7:42:01

Re: Prohlížeč historie v alarmech

Postby Tomáš Bräuer » Mon 09. Dec 2013 16:16:02

Dobrý den,
máte pravdu, při testování filtrace alarmů se nebralo správně v úvahu, že se jedná o prohlížečku historie a nikoliv stavů. Takže bezstavové záznamy historie byly v jednom typu podmínky chybně odfiltrovány (všechny byly jakoby zelené a tím byly vyřazeny).
Chybu jsem opravil a oprava bude zahrnuta ve verzi 8.2.13, která bude příští týden. Děkuji za nahlášení chyby.
Tomáš Bräuer
Administrátor
 
Posts: 153
Joined: Thu 13. Dec 2012 9:13:13

Re: Prohlížeč historie v alarmech

Postby maithly » Thu 26. Dec 2013 6:32:41

Poznámka: Pokud máte v PC dvě a více síťových rozhranní, což je dnes běžné, tak by bylo dobré získat v aplikaci Pm přehled o všech těchto rozhranních.
MAITHLY
maithly
 
Posts: 1
Joined: Thu 26. Dec 2013 5:46:40

Re: Prohlížeč historie v alarmech

Postby Tomáš Bräuer » Thu 09. Jan 2014 8:28:55

Dobrý den, metodu pro zjištění všech adaptérů se pokusíme udělat. Je to zařazeno do úkolů.
Tomáš Bräuer
Administrátor
 
Posts: 153
Joined: Thu 13. Dec 2012 9:13:13


Return to Hlášení chyb, návrhy na vylepšení, ostatní...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests